< Sinds 1964 >

Sounds & Visions

Uitzending; Maandag  28 april (19:00-21:00)

  • Thema: Ogene >>

    Maandag 28 april -  De zusjes Lisa, Amy en Shelley Vol beginnen in 2007 als meidengroep Lisa, Amy & Shelley. De zussen zijn in Dordrecht geboren: Lisa Roxanne Vol op 21 juni 1994 en de tweeling Amy Talitha Vol en Shelley Celine Vol op 18 oktober 1995. Ze groeiden op in Fijnaart. Tijdens een vakantie zongen ze als kinderen al meerstemmig de ballade Hold on van Wilson Phillips. Maar deelname aan het Junior Eurovisiesongfestival betekende in 2007 de start van hun muzikale carrière. Hun ouders hielpen hen in het begin met het schrijven van nummers (hun vader) en het ontwikkelen van choreografieën (hun moeder). In 2008 en 2011 brengen ze twee albums uit, 300% en Sweet 16.


     In 2014 veranderen ze hun naam in O’G3NE en doen ze auditie bij The Voice Of Holland. In die tv-talentenjacht zijn ze het eerste trio ooit dat auditie doet. Ze doen hun auditie met Emotion, dat twee keer eerder in de Top 40 stond dankzij Samantha Sang (#32 in 1978) en Destiny's Child (#7 in 2001). De dames winnen het programma met Magic, dat later Alarmschijf wordt en in 2015 hun eerste Top 40-hit. Later dat jaar verschijnen Cold, Wings To Fly en de kersttrack The Power Of Christmas.


    In 2017, als de apostrof uit de naam is verdwenen, vertegenwoordigt OG3NE ons land tijdens het 62e Eurovisiesongfestival in Kiev. Het nummer Lights And Shadows wordt begin maart gepresenteerd als de Nederlandse inzending. Het nummer is een ode aan hun zieke moeder en een nummer dat iedereen die zich in die situatie herkent positieve energie moet geven. In Kiev eindigen ze op de 11e plaats. In het najaar brengen ze de track But I Do uit waaraan ook Zara Larsson heeft meegeschreven. 


    In 2024 wijzigde de groep de naam in OGENE en bracht de zelfgeschreven single Phenomenon uit, waarmee een nieuwe muzikale richting werd ingeslagen. Tevens koos de groep ervoor om de muziek in eigen beheer uit te gaan brengen. De groep nam in datzelfde jaar ook een lied op voor de nieuwe Aquanura-show "Efteling Symphonica".  In maart 2025 brengt OGENE het album Garden of Hera uit.


    Bron: Top 40 en Wikipedia


  • Playlist 28 april > >

    Eerste half uur tips…new release:


    1. Armin van Buuren & Sam Gray – Dream a little dream

    2. Sera – Are you sorry now

    3. 2BYG - Karma

    4. Alan Walker, Sorana – Mind of a warrior

    5. Amy Macdonald – Is this what you’ve been waiting for?

    6. Anouk & Yora – Trillend op m’n benen

    7. Douwe Bob - Funny



    Tweede half uur: Thema…Ogene


    1. Phenomenon

    2. Lights and shadows

    3. Yesterday (ft. Candy Dulfer)

    4. Magic

    5. Emotion

    6. Golden Hour

    7. Clown

    8. Illusion

    9. Dirty old man

    10. Best mistakes

    11. Abba Medley


    Tweede uur Top 40 vanaf 2000 tot nu 


    1. Rob de Nijs – De laatste zomer van de eeuw

    2. Mary J Blige and U2 - One

    3. Coldplay - Talk

    4. Bløf & Kodō - Aanzoek Zonder Ringen

    5. Kid Rock - All Summer Long

    6. Damiano David – Born with a broken heart

    7. Lenny Kravitz - I'll be waiting

    8. Mêlée - Built to last

    9. Alexandra Stan - Mr. Saxobeat

    10. Jason Derulo feat. 2 Chainz - Talk dirty

    11. Maitre gims - J'me tire

    12. Dua Lipa - Break My Heart

    13. Lost Frequencies, Zonderling & Kelvin Jones - Love To Go

    14. Ed Sheeran ft. Post Malone - Home

    15. Pommelien Thijs - Atlas

    16. Myles Smith - Nice To Meet You

Contact.

< Contact Webmaster> Klik hier >> 

Postadres.
Rozo Radio
Postbus 444
4900 AK
Oosterhout
Noord Brabant, Nederland

Bezoekadres
Keiweg 52
4901 JA
Oosterhout
Noord Brabant, Nederland

0162-741290 (Studio)